Online kasína a ich grafický dizajn

Každý grafik raz za čas dostane prácu, ktorá mu nie je dvakrát po chuti, ale spraviť ju musí. Ako sa teda motivovať do takejto práce?

Ako príklad si zoberiem online kasíno Lucky Nugget, so svojou nezvyčajnou grafikou. Keď sa písalo všeobecne o kasínach, prevládal hlavne pojem symboly a jednoduchosť. To ľudí zaujme najviac, nikto nechce žiadne opletačky, avšak dokáže sa ujať aj takýto dizajn. Avšak práve toto môže byť pre niekoho otravné, lebo niektorí ľudia majú skutočne takéto požiadavky a vám tak nezostáva nič iné, ako sa tomu prispôsobiť. Ako si však takúto prácu čo najviac spríjemniť a zjednodušiť?

Ak vás takáto práca nudí, najlepšie je nájsť nejakú inšpiráciu. Niekedy pre peniaze treba poriadne zapnúť mozgové bunky, keďže vytvárať grafický dizajn nie je vôbec ľahká úloha. Keď tak je dobré si popri práci pozrieť nejaký ten film na upokojenie, pretože potom sa lepšie rozmýšľa. Ak neviete náhodou aký film, stránka ČSFD má všetky hodnotenia filmov pokope a vy si tak môžete vybrať ten, ktorý vám najviac sedí.

Späť však ku grafickému dizajnu. Ak je takouto stránkou zrovna online kasíno, ktoré chce od vás takýto nezvyčajný dizajn, vždy treba dať do popredia prvky a symboly, ktoré sú pre kasína typické. Ľudia si tak okamžite uvedomia, že ide kasíno. Najviac do popredia treba dať peňažnú čiastku, ktorú ponúka dané kasíno zdarma, pre prvotné sádzky, ak teda také niečo ponúka. Ďalej treba vyriešiť prvky jednoduché, ktoré vám nezaberú veľa času a vy sa potom pokojne môžete sústrediť na ostatné veci ohľadom online kasína. Či už to sú prepojenia medzi obrázkami, zložité farebné prechody a pod. Máte na to viac času, ak ste nejako časovo obmedzovaný, takto si to pekne môžete rozložiť, a vašu stránku budete mať zaručene spravenú v danej lehote. Potom si svoju grafickú časť môžete viackrát prekontrolovať a napraviť tam vecí, ktoré sa vám nepáčia, poprípade sa nepáčia vášmu zamestnávateľovi.