Novinka Reduced price! Prispôsobený rozšírené oem shenzhen lejacích strojov cenu Zväčšiť

Prispôsobený rozšírené oem shenzhen lejacích strojov cenu

€6.74

Nový produkt

Proces
model číslo
Aplikácia
Dodacia Lehota
Materiál
Certifikácia
Tolerancia
Platobné podmienky
Druh Iné
Číslo Modelu Smart
Obrábanie
Povrchová úprava

Upozornenie:

Prosím pošlite vaše 3D kreslenie (STP,IGS)súbor a podrobné prduct descrition na nás cenovú ponuku na vás !Pred máme ponuku na vás ,prosím neplaťte !Kontakt : Pán Štefan e-mail: sales(at)smarttechcn.com skype:smarttechcn Balenie a Dodávky

Hliníka, Odlievanie Výrobkov: d

Tlakové Liatie Výrobkov Displej: odlievanie machin

Ďalšie produkty

Proces :

Naša certifikácia

O SMART

Sme výroba podpora na výrobu Hliníka, Odlievanie časti podľa kreslenie pre viac ako 20 rokov, naše odliatkov zlievarenský majú bohaté skúsenosti.tolerence a kvalita je zaručená.Podľa produktu kreslenie, presne rovnaký výrobok bude poskytovaná.

Môžeme používať veľa druhov odliatkov technológiou pre odliatky pre Liatie Hliníka

Sivá liatina, hliníkové odliatky, investičné odliatky, kovanie a lisovanie, trvalé odliatky, semi-permanentné formy odliatky, precízne CNC obrábanie, zinok die odliatky, horčík die odliatky, piesok odliatky, trvalé formy odliatky, sadry formy odliatky, titán odliatky z našej zlievarni.

Balenie A Doprava

Naše bežné štandardné balenie:

Export kartón s jedným ochranné balenie, štandardné palety s filmu

O Smart

SMARTTECH SKUPINY sú profesionálne rapid prototyping,dierovanie kovových výrobkov a plastové formy a modling výroba group, so sídlom v hong kong s pobočkami v meste Shenzhen a v meste DongGuan.Naša spoločnosť je na trhu orientované, líder v domácich obchodnej oblasti a je tiež veľmi konkurencieschopné v rámci mnohých medzinárodných trhoch, SMARTTECH sú profesionálne one-stop R&D inžinierskych služieb,s ISO9001 systém kvality výučby a požiadavky, pretože Október, 2008. SMARTTECH dizajn investuje do nových technológií a vysoko kvalifikovanej pracovnej sily!

1,3 D Tlač

2.Metal & Plastové Prototyp

3.CNC Maching/sústruh/frézovanie

4.Razenie,Lejacích,Ohýbanie,Dierovanie

5.PCBA Prototypov

6.Plastové Formy,Kovové Formy

7,Vstrekovanie Plastov,IML/IMD,Silicione Plesní

8.Mechnical design & Devolpment

9.malým objemom výroby pre test marketing

10.OEM/ODM ,JEDEN STOP SERVIS

Štítky: audi a6 2012 c7 rukoväť, šípka nock transparentné, šípka lampa p21wba15535, detská osuška žltá, akcia fotoaparát x xtc172, americká vlajka krúžok na kľúče, 9xl vyšívané bunda, ambulancie nálepky 1 43, dieťa irl beedrom biela.

Napísať recenziu

Prispôsobený rozšírené oem shenzhen lejacích strojov cenu

Prispôsobený rozšírené oem shenzhen lejacích strojov cenu

Upozornenie: Prosím pošlite vaše 3D kreslenie (STP,IGS)súbor a podrobné prduct descrition na nás cenovú ponuku na vás !Pred máme ponuku na vás ,prosím neplaťte !Kontakt : Pán Štefan e-mail: sales(at)smarttechcn.com skype:smarttechcn Balenie a Dodávky Hliníka, Odlievanie Výrobkov: d Tlakové Liatie Výrobkov Displej: odlievanie machin Ďalšie

Súvisiace produkty