Novinka Reduced price! Doprava zadarmo 5 ks/veľa 3.0 mm 3 M SM Simplex SC/UPC na FC/UPC SC-FC Optický Patch Kábel Kábel Jumper Zväčšiť

Doprava zadarmo 5 ks/veľa 3.0 mm 3 M SM Simplex SC/UPC na FC/UPC SC-FC Optický Patch Kábel Kábel Jumper

€8.85

Nový produkt

Farba Žltá
Režim Singlemode , simplex
Materiál PVC
Položka SC/UPC-FC/UPC fiber optic patch kábel
Názov Značky TRENSBATTER
Vlákna dĺžka 3M
Číslo Modelu patch kábel
Priemer Vlákna 3.0 MM

Doprava zadarmo 5 ks/veľa 3.0 mm 3 M SM Simplex SC/UPC na FC/UPC SC-FC Optický Patch Kábel Kábel Jumper

Funkcie: --- Nízka vkladanie a späť reflexie a strát ---Dobré vymeniteľnosti ---Dobrá odolnosť ---Vysoká teplotná stabilita ---Štandard: Telcordia GR-326-CORE

Aplikácie: CATV; Aktívne zariadenie ukončenia; Telekomunikačné siete; Metro; Lokálnych Sietí; spracovanie Údajov sietí; Testovacie zariadenia; Miestnosť inštalácie; rozľahlej Siete;

Špecifikácia:

Parameter

Jednotka

FC, SC, LC/ Pancierové vlákniny patch kábel

ST, MU

MT-RJ, MPO

E2000

SM

MM

SM

MM

SM

MM

SM

PC

UPC

APC

PC

PC

UPC

PC

PC

UPC

PC

PC

APC

Insertion loss(typický)

dB

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.2

≤0.2

≤0.3

≤0.3

Strata návratu

dB

≥45

≥50

≥60

≥30

≥45

≥50

≥30

≥45

≥50

≥35

≥55

≥75

Operačný vlnová dĺžka

nm

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

1310, 1510

Vymeniteľnosti

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Vibrácie

dB

≤0.2

≤0.2

≤0.2

≤0.2

Prevádzková teplota

°C

-40~75

-40~75

-40~75

-40~75

Teplota skladovania

°C

-45~85

-45~85

-45~85

-45~85

Priemer kábla

mm

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

Φ3.0, Φ2.0, Φ0.9

φ3.0, φ2.0, φ0.9

Štítky: optický splicer, vlákna, optické tester, ftth, sekáčik optický, optický výkon, optický výkon, optický plastové, vlákno meter, vlákno led optické.

Napísať recenziu

Doprava zadarmo 5 ks/veľa 3.0 mm 3 M SM Simplex SC/UPC na FC/UPC SC-FC Optický Patch Kábel Kábel Jumper

Doprava zadarmo 5 ks/veľa 3.0 mm 3 M SM Simplex SC/UPC na FC/UPC SC-FC Optický Patch Kábel Kábel Jumper

Doprava zadarmo 5 ks/veľa 3.0 mm 3 M SM Simplex SC/UPC na FC/UPC SC-FC Optický Patch Kábel Kábel Jumper Funkcie: --- Nízka vkladanie a späť reflexie a strát ---Dobré vymeniteľnosti ---Dobrá odolnosť ---Vysoká teplotná stabilita ---Štandard: Telcordia GR-326-CORE Aplikácie: CATV; Aktívne zariadenie ukončenia; Telekomunikačné siete; Metro; Lokálnych

Súvisiace produkty