Novinka Reduced price! Matrac Top Vňaťou viskoelastický Thermo Cool výška 5 cm Zväčšiť

Matrac Top Vňaťou viskoelastický Thermo Cool výška 5 cm

€251.33

Nový produkt

Názov Značky aznar

Čerstvé a pohodlné VŇAŤOU Je overmattress ktoré ponúka viac flexibility

A Vňaťou Je Na matrac, Ktorý je umiestnený na všetky matrace a zlepšuje komfort ho, poskytovať jedinečné odpočíva pocit, ponúkame viac flexibility a znížiť tlak bodov medzi matrac a vaše telo.Mulčovače dávajú zvyšok povrchu viac podpora viacerých podporných miest, ponúka dokonalé prispôsobenie ľudského tela morfológia.

Jeho použitie môže zlepšiť váš odpočinok, zlepšiť svoje telo držanie tela vďaka správne držanie chrbtice.Výhody matrac vňaťou Hornej viskoelastický vrstva: to bude pomaly prispôsobiť energie, tepla o svoje telo, s pomalým vrátiť, eliminuje tlakové body. (4 cm visco ).Otvorené Bunky zvyšok systém: hr štruktúra vám pevné oddych a pocit, prispôsobivosti, ktoré vyplývajú z jej molekulovej štruktúry. (Core 1,5 cm hrubé).Hustota jadra 25 kg/m3.vrstvy z prírodných vlákien: láskavosti pozastavenie každého človeka. (1 cm panny fiber).Vynikajúce vetranie, vďaka jeho priedušná textílie, a jeho zloženie s mäkké vlákna.Vňaťou je postavený s vysokým potu ThermoCool strech textílie a suchom prostredí, ktoré mu dáva jemnosť a príjemný na dotyk.Nižšie vrstvy priedušné 3D HydroAir textílie.Vňaťou liečby odstrániť a zabránilo roztočov; To je začlenené do čalúnená viečka, ako filter, odstránenie roztočov v prvom kontakte.Rozmery: výška 6,5 cm (+/- 3 cm).

Produkt vyrobený v Španielsku, podľa ISO-9001:2000

Aznar matrace vám ponúka 2 roky záruka na tento overmattress.

Je viskoelastický vňaťou je od exkluzívny rad Aznar matrace vyrobené Hilding Anders Španielsko.

Pretože jeho zloženie a dizajn, je určený pre pridanie comfort plus na matrac, ktorého nadmerné pevnosť nie skončiť poskytuje oddych, ktorý potrebujete.

Štítky: matrace vňaťou, tortu vňaťou, tortu vňaťou personalizovať, taška matrac, camping colchon, kryt vňaťou, ťava tortu vňaťou, posteľ vňaťou, vňaťou colchon 160, manželská posteľ matrac.

Napísať recenziu

Matrac Top Vňaťou viskoelastický Thermo Cool výška 5 cm

Matrac Top Vňaťou viskoelastický Thermo Cool výška 5 cm

Čerstvé a pohodlné VŇAŤOU Je overmattress ktoré ponúka viac flexibility A Vňaťou Je Na matrac, Ktorý je umiestnený na všetky matrace a zlepšuje komfort ho, poskytovať jedinečné odpočíva pocit, ponúkame viac flexibility a znížiť tlak bodov medzi matrac a vaše telo.Mulčovače dávajú zvyšok povrchu viac podpora viacerých podporných miest, ponúka dokonalé

Súvisiace produkty