Novinka Reduced price! Flameless Sviečky 3 Pack Sada Plastových Farby Sviečky Elektronické Sviečka Krásne Dekorácie Rodinné Vianoce Zväčšiť

Flameless Sviečky 3 Pack Sada Plastových Farby Sviečky Elektronické Sviečka Krásne Dekorácie Rodinné Vianoce

€5.89

-25 %

€7.86

Nový produkt

Popis:

Tvar: valcové

Materiál: plast

Funkcia: 18-tlačidlo diaľkového ovládania možno na diaľku zmeniť 12 druhov svetla

Ovládanie rozsahu: menej ako 20"

Batéria: 9 AAA batérie vyžaduje (nie je súčasťou)

Veľkosť produktu: priemer 7,5 cm, výška 7,5 cm, 11.5 cm, 15 cm

3 Pack Sada Sviečok-- Obsahovať 3", 5", 6" a 7,5 cm priemer LED pilier sviečky, 1pcs 18-key vzdialenejších kontroly.Batérie pre LED sviečky NIE sú zahŕňajú, ale diaľkové ovládanie má batériu patrí.

Skvelé pre Romantické, Použite-- Pekný pomocou pre slávnostné, narodeninové, svadobné, večierok, výročie alebo niektoré iné romantické dni.

Tieto sviečky sú plameňa bez nebezpečenstva požiaru alebo pálenie riziká, bezpečnosť pre všetkých členov rodiny.

Farebné Plameň Výber-- diaľkové ovládanie má 18 tlačidiel. "O", "OFF", "4H", "8CH", "Režim", "Multi Color", a iní sú 12 farebné tlačidlá.Na "4H" a "8" sa používa pre diaľkové časovač.Kliknite na tlačidlo "Mode" a sviečkach spustí blikanie.Kliknite na "Multi Color" a sviečkach bude premenlivé.Farba tlačidla ovládať farbu.

Plastové Sviečky-- materiál, sviečky je plastová, takže to nie je ľahké škodu, a môže sa používať v blízkosti záclony, postele a iný nábytok.Každá sviečka je potrebné 3ks AAA batérií (NIE include), a potom môžete neustále atmosféru.

Balenie zoznam:

Elektronické sviečky *3

Diaľkové ovládanie*1

Štítky: bougi, vôňa vosk, led sviečka nastavte, candl, sviečka flameless, sviečka kadidlo, cirkev lampa, bougi led, sviečka blikanie led, Flameless.

Napísať recenziu

Flameless Sviečky 3 Pack Sada Plastových Farby Sviečky Elektronické Sviečka Krásne Dekorácie Rodinné Vianoce

Flameless Sviečky 3 Pack Sada Plastových Farby Sviečky Elektronické Sviečka Krásne Dekorácie Rodinné Vianoce

Popis: Tvar: valcové Materiál: plast Funkcia: 18-tlačidlo diaľkového ovládania možno na diaľku zmeniť 12 druhov svetla Ovládanie rozsahu: menej ako 20 Batéria: 9 AAA batérie vyžaduje (nie je súčasťou) Veľkosť produktu: priemer 7,5 cm, výška 7,5 cm, 11.5 cm, 15 cm 3 Pack Sada Sviečok-- Obsahovať 3 , 5 , 6 a

Súvisiace produkty