Novinka Reduced price! Náušnice šperky Námestí (Lock-Klinček, šperky zliatiny, fialová) 1-54605 Zväčšiť

Náušnice šperky Námestí (Lock-Klinček, šperky zliatiny, fialová) 1-54605

€4.37

Nový produkt

Materiál Kov
Názov Značky ŽIADNE
Pohlavie ŽENY
Štýl Bežné/Športový

Náušnice šperky Námestí (Lock-Klinček, šperky zliatiny, fialová) 1-54605. Očarujúce sparťanské dekorácie schopný doplniť ľubovoľný obrázok a zvýrazňuje jemnosť a ženskosť akéhokoľvek predstaviteľky nežného pohlavia!Zloženie výrobku je šperkov zliatiny-odolný a praktický materiál, ktorý udrží svoj pôvodný vzhľad na dlhú dobu a prosím vás!Zámok-karafiáty šperky vyrobené z legovanej s hypoalergénne povlak.Kompletný s náušnice-krásne darčekovej krabičke.Hmotnosť páry-GR.Veľkosť dekoratívne части-12x12mm.

Štítky: človek dlho pajama, muž domov hoodie, muž bunda puma, man emu jeep wj, muž džínsy cdxon, muž moslem nosenie, muž bunda gean, muž pol bunda, muž maska držiteľ.

Napísať recenziu

Náušnice šperky Námestí (Lock-Klinček, šperky zliatiny, fialová) 1-54605

Náušnice šperky Námestí (Lock-Klinček, šperky zliatiny, fialová) 1-54605

Náušnice šperky Námestí (Lock-Klinček, šperky zliatiny, fialová) 1-54605. Očarujúce sparťanské dekorácie schopný doplniť ľubovoľný obrázok a zvýrazňuje jemnosť a ženskosť akéhokoľvek predstaviteľky nežného pohlavia!Zloženie výrobku je šperkov zliatiny-odolný a praktický materiál, ktorý udrží svoj pôvodný vzhľad na dlhú dobu a prosím vás!Zámok-karafiáty

Súvisiace produkty