Novinka Reduced price! LODFIBER 70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode Simplex Optický Kábel Patch Kábel 9/125 Zväčšiť

LODFIBER 70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode Simplex Optický Kábel Patch Kábel 9/125

€58.15

Nový produkt

Číslo Modelu 70M-LC-IN01
Názov Značky LODFIBER

70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode Simplex Optický Kábel Patch Kábel 9/125

70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode SM Simplex Optický Kábel Patch Kábel

Obsahujú: 1 kus

Typ konektora: LC/UPC-LC/UPC

Vzdialenosť: 70 M

Pramene: Simplex(1 Prameň)

Základné Obklady Priemer: Singlemode 9/125

Jacketing: Krytý Obrnených, Modrá Jacketing.

Konektory: Samec Samec

Štítky: armor 9 tepelnej, armor 9 sklo, homor 9 armor, honor9 pro armor, ulefone brnenie 9 článková, armor prípade 9lite, prípade piesku 9, ulephone brnenie 9, armor 9 lite, uledone brnenie 9.

Napísať recenziu

LODFIBER 70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode Simplex Optický Kábel Patch Kábel 9/125

LODFIBER 70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode Simplex Optický Kábel Patch Kábel 9/125

70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode Simplex Optický Kábel Patch Kábel 9/125 70M LC-LC Krytý Obrnené Singlemode SM Simplex Optický Kábel Patch Kábel Obsahujú: 1 kus Typ konektora: LC/UPC-LC/UPC Vzdialenosť: 70 M Pramene: Simplex(1 Prameň) Základné Obklady Priemer: Singlemode 9/125 Jacketing: Krytý Obrnených, Modrá

Súvisiace produkty