Novinka Reduced price! ( Elektronické komponenty IGBT Modulov ) FS225R12KE3 Zväčšiť

( Elektronické komponenty IGBT Modulov ) FS225R12KE3

€821.74

Nový produkt

Druh Nástroj Ruka Časti

Vitajte na návšteve Antech!

Elektronické Komponenty & Elektrických Zariadení Dodávateľa

Elektronické Komponenty BOM Jednej Stope Služby

Upozornenie: Prosím, potvrďte reálnych cien a

ostatné náklady pred kúpou!!!Kontaktné Informácie:

Informácie o produkte: Cena: cena závisí od množstva, kvality a výmenných kurzov, atď.Prosím, kontaktujte nás pre aktuálne ceny.Spôsob platby: Bankový Prevod, Western Union, Moneygram, Paypal on-line platobný Zásielky metóda:DHL,UPS,FEDEX, EMS, ARAMEX, TNT, DPEX, POST, Vzduch, More alebo váš zasielateľ

Informácie O Firme:

Sme zásob a globálny distribútor elektronických súčiastok, p ower polovodičových

zariadenia, elektrické zariadenia, o ptoelectronic displej a priemyselné HMI dotykový displej a príslušenstvo.

Naše Výhody:

1. Vysoko kvalitný 2. Konkurenčná cena 3.Bezpečné platby

4. Rýchle dodanie 5. Vynikajúce služby 6. Viac ako 10 ročné skúsenosti

Ak máte akýkoľvek dotaz, neváhajte nás kontaktovať.

Naše Produkty:

1. E lectronic komponenty: integrovaných obvodov (IC), hybrid ic, optocoupler, d iscrete polovodičové zariadenia (dióda, Tranzistor,Tyristorové, mosfet, SCR Usmerňovač, Triac,diac, sidac, most Usmerňovač,igbts, výkon diver atď.) Senzor atď. 2. Napájanie Elektronických Zariadení: igbt modul, mosfet modul, gto modul, gtr modul, tyristorové modul, dióda modulu, tranzistor modul RF mosfet modulu prevodníka, Ovládač Jadra a pod. 3. priemyselný počítač a príslušenstvo: HMI, LCD displej, LCD modul,VFD displej modulu sa dotknite obrazovky , chrániť m embrane, tlačidlá atď. 4. Elektrické Vybavenie: poistka, istič, relé, contac tor, Časovač, regulátor teploty, encoder, re riešiteľ, A.S. atď.

Platby:

Akceptujeme T/T (Bankový Prevod), Western Union, Paypal,Kreditné karty, Visa, Escrow

Ponúkame flexibilné platobné podmienky vrátane COD(NETTO) podmienky na dobrý zákazníkov.

Zásielky:

1.Tovar bude odoslaný do 1-2 pracovných dní po prijatí platby.

2. Tovar môže byť dodaný DHL, FedEx, UPS,EMS ,TNT, DPEX, ARAMEX, doporučenou poštou, ir alebo vášho lodné agent.Prosím, vyberte si zásielku spôsob, ktorý vám najviac vyhovuje.

3. Kupujúci je responsibel pre žiadnu daň, alebo daň vyberať ich krajine.

Vrátenie A Vrátenie Polície:

1. Ponúkame rôzne záruky pre jednotlivé výrobky.

2. Prosím, informujte nás do 7 dní, ak sa dostanete chybný tovar od nás.Na vrátený tovar musí byť v pôvodnom stave nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu.

Rýchly a Bezpečný Nákup:

Ak si chcete kúpiť tovar rýchlo, môžeme urobiť Obchod Kvality, Aby s vami.To vám pomôže udržať vašu platbu v bezpečí.

1. Produkt Bohatý Naša spoločnosť sa nachádza v Čína je najväčší na veľkoobchodnom trhu.Akýkoľvek produkt, ktorý potrebujete, môže byť zaslané na mňa s produktom obrázkov alebo modelov.Dám si najnižšie ponuky, akonáhle je to možné, a potom dať výrobok na obchod pre vás kúpiť. 2.Zabezpečenie Kvality Všetky výrobky predávané v obchode sú skutočné, prosím, uisťujeme vás, kúpiť!Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás na Evolutionstudio.sk a odpovieme vám najneskôr do 12 hodín! 3.Služba Záruka Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a tiež sa môžete získať 5 bodov spätnú väzbu. 4. Doprava Záruka Balík informácie možno vysledovať späť.Ak ste nedostali balík po 60 dní, môžete nás kontaktovať a my vám vrátime v plnej výške.

Štítky: 64 ssd, 200 ssd, anti thief taška, dell ploche, nvme ssd, m3 ssd, imac ssd, imac ssd upgrade kit, a1466 nabíjačky, disk hp.

Napísať recenziu

( Elektronické komponenty IGBT Modulov ) FS225R12KE3

( Elektronické komponenty IGBT Modulov ) FS225R12KE3

Vitajte na návšteve Antech! Elektronické Komponenty & Elektrických Zariadení Dodávateľa Elektronické Komponenty BOM Jednej Stope Služby Upozornenie: Prosím, potvrďte reálnych cien a ostatné náklady pred kúpou!!!Kontaktné Informácie: Informácie o produkte: Cena: cena závisí od množstva, kvality a výmenných kurzov, atď.Prosím,

Súvisiace produkty