Novinka Reduced price! Drevospracujúci Frézovanie Fréza Rytie Stroj Orezávanie Stroj Kópiu Typ Orezávanie Nôž 1/4 Rukoväť Zväčšiť

Drevospracujúci Frézovanie Fréza Rytie Stroj Orezávanie Stroj Kópiu Typ Orezávanie Nôž 1/4 Rukoväť

€3.40

Nový produkt

Pôvod CN(Pôvodu)
Druh Nástroj Ruka Časti
Názov Značky hoomall

Funkcia:

Karbidu Dĺžka Čepele:dĺžka router bitov' čepele je 10 mm/v 0.4, 20mm/0.8 v, 25mm/1.v, 38 mm/1,5 v, s priemerom kotúča je 1/2 palca a priemer drieku je 1/4 palca.Môže sa používať častejšie, a presnejšie.

Premium Materiál:Na vyrovnať a držať router bit set je vyrobený z C3 micro-zrno karbid volfrámu, nože, ostré a bez otrepov, kvalitnej legovanej ocele hlavného tela s anti-recoil účinok, žiaruvzdorné teflónovou vrstvou, aby sa zabránilo hromadeniu drevnej štiepky, živice a asfaltu.

Hladšia a Jednoduché Rezanie: Výbava router bity nastavené majú 2 zliatiny čepele z každého je vyrobený z vysoko-kvalitných volfrámové ocele, legovanej a prijať high-tech špeciálne brúsne technológie, kotúče majú dobrú pevnosť a vysokú tvrdosť, ostrý a bez otrepov, tak, že môžete znížiť plynulo a ľahko a zabrániť trhaniu.

Široko Používaný:Preglejky router bit nastavený, je pre rezanie masívneho dreva, MDF, laminátové, drevotrieskové dosky, preglejka, akryl, atď.Poznámka: nepoužívajte, Prosím, na rezanie kovu alebo iné tvrdé povrchy, betónové podlahy alebo non-drevené povrchy.

Multi-účel:Router bit nastavený 1/4 ramienka môže byť použitý na rezanie, drážkovanie atď.to je ideálny doplnok pre DIY projekty, písmom, graving a iné šablóny práce.

Materiál: stredná uhlíková oceľ + zliatiny

Package zahrnuté: (závisí od vášho uváženia)

A: 1 x Smerovač Bit

B: 4 x Smerovač Bit

Štítky: karta rfid spisovateľ, 125 khz rfid programátor, id čitateľ, spisovateľ, čítačky a spisovateľ, 12 firmware, karta rfid cloner, cardkey, príručka rfid, diy rfid, rf 21.

Napísať recenziu

Drevospracujúci Frézovanie Fréza Rytie Stroj Orezávanie Stroj Kópiu Typ Orezávanie Nôž 1/4 Rukoväť

Drevospracujúci Frézovanie Fréza Rytie Stroj Orezávanie Stroj Kópiu Typ Orezávanie Nôž 1/4 Rukoväť

Funkcia: Karbidu Dĺžka Čepele:dĺžka router bitov' čepele je 10 mm/v 0.4, 20mm/0.8 v, 25mm/1.v, 38 mm/1,5 v, s priemerom kotúča je 1/2 palca a priemer drieku je 1/4 palca.Môže sa používať častejšie, a presnejšie. Premium Materiál:Na vyrovnať a držať router bit set je vyrobený z C3 micro-zrno karbid volfrámu, nože, ostré a bez otrepov, kvalitnej

Súvisiace produkty